Ieškoti šiame dienoraštyje

Puslapiai

2015 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

Ačiū

Labai ačiū Jums visiems už gražius sveikinimus ir palinkėjimus. Labai malonu skaityti Jūsų žinutes, prisiminti primirštus veidus ir išgirsti Jūsų paskatinimus ir paraginimus.
Pagalvojau, kad gimtadienis yra gera proga pasižiūrėti atgal ir pačiam sau įsivardinti, kaip viskas atrodo iš praėjusių metų perspektyvos.
Begalvojant į galvą atėjo gyvenimo sulyginimas su smėlio laikrodžiu, kurio viena pusė tuštėja, o kita pilnėja. Juk niekas neprieštarausit, kad kai kuriuos dalykus su amžiumi prarandame, o kai ką sukaupiame, išvystome, gauname... Daug ko išmokau per praėjusius metus:)..., kaip ir per visus kitus.
Labai prašydavau visų gimtadienio proga palinkėti ramybės. Panašu, kad jūs mano prašymus išgirdote ir nežinau ar tai amžiaus fenomenas, ar jūsų linkėjimai, bet nepaisant visų peripetijų ir gausybės darbų, manau, kad ramybės viduje atsirado daugiau. Ji leidžia ramiau apsidairyti aplink, įvertinti ir branginti tai, kas tikrai svarbu, mokytis atleisti ir prašyti jėgų vengti puikybės.
Ramybė yra ir žemiška, leidžianti džiaugtis šeima, vis sutinkamais naujais ir įdomiais "pakeleiviais". Kai kurie jų keliauja kartu tik kelias valandas, o su kai kuriais būna lemta keliauti kartu kelis metus ar net likti susijus nematomais saitais visam laikui. Laikas, kaip vanduo, šlifuoja aštresnius kampus...
Ir per šiuos metus vienus teko palydėti, kitus pasitikti...
Kaip ir jūroje būta audringų dienų, bet būta ir tokių, kurios leido atsikvėpti. Būtų gerai, jei po kiekvienos audros sąmonės krante galėtumėm rasti ne nuolaužų, o gintarų :)
Dar kartą ačiū visiems.

Komentarų nėra: