Ieškoti šiame dienoraštyje

Puslapiai

2016 m. kovo 8 d., antradienis

Vietoje to, kad spręstumėm problemas, sugalvosim, kaip pagražinti statistiką

Na ką mielieji verslininkai, atvažiavom, ar ne? Jūsų "draugelių" aludarių ir mg baltikų su stumbrais ir mineraliniais vandenimis vykdyta verslo plėtra, kai nebuvo svarbu niekas, išskyrus pinigus, pagaliau duoda rezultatų. Į šalį, kuri garsėja girtavimu, nebenori važiuoti turistai. Tai vietoje to, kad pagaliau suprastumėt, kad alkoholio pramonės siautėjimas yra pražūtingas kitiems verslams, sugalvojot padailinti statistiką. Tiksliau galvojat, kad lavonui į užpakalį įstačius ramunlėlę jis atrodys labiau gyvas? Ir sugalvok tu man tokią idėją - pasakyti, kad pas mus alkoholį išgeria užsieniečiai. Matyt lietuviai į užsienį nevažiuoja ir ten negeria. Galų gale jei jau ir kilo tokia "geneali mintis", kaip išdurti naivius turistus, kurie čia važiuoja ne gerti, vemti ir šlapintis ant prezidentūros, o tuos kurie atvyksta pažinti šalies su vaikais ir šeimomis (nes jie ir palieka daugiausiai pinigų), reikėjo pasižiūrėti į mirtingumą, susijusį su alkoholio vartojimu. Pagal verslo logiką pas mus geria užsieniečiai, tai turbūt sutiksit, kad jie ir mirti turėtų nuo alkoholio sukeliamų ligų. O iš tikrųjų situacija yra toli nuo jūsų įsivaizdavimo. Realūs su alkoholio vartojimu susijusio mirtingumo rodikliai pateikiami šiame paveiksle:




Todėl mano patarimas jums, meskite iš draugelių ir savo verslo asociacijų tuos, kurie baigia sugadinti ne tik Lietuvos įvaizdį, trinasi šonais apie vyriausybės vadovus ir jiems pudrina smegenis, bet ir baigia sunaikinti darbo jėgą Lietuvoje, o be jos ir viešbučiai, ir visi kiti verslai bus nieko verti.

2 komentarai:

Kariunas13 rašė...

Pas mumis problema, kad neturim argumentų arba pasirenkame ne tuos, čia kaip Ždanovas atsako į argumentą "tai ir kava kenksminga" nesusidūriau su tokiu atveju kai žmogus prigėręs daug kavos eitų ir iškapotų kirvių visą šeimą.

clickonwebsite741♡ rašė...

There’s certainly a lot to find out about this topic. I like
all the points you’ve made.
토토
경마